hotel residence villa ...

...

Hotel Villa Teresa
...
Hall
...
Ristorante
...
Piscina

...

Dytmar

Dytmar

Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep www - Wózki reanimacyjne – GINO WARSZAWA

Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep www - Aparaty EKG – GINO WARSZAWA - http://www.gino.waw.pl
Serwis pompy infuzyjne
Wszyscy inżynierowie posiadają aktualne certyfikaty kontroli sprzętu i aparatury szpitalnej. Jesteśmy doświadczoną i angażującą się firmą o reputacji niezawodności i wysokiej jakości usług serwisowych pomp infuzyjnych w kraju. W połączeniu z zakresem umów serwisowych zaprojektowanych w celu zaspokojenia wymagań wszystkich użytkowników, oferujemy obecnie szereg nowych produktów medycznych dla odbiorców, dostosowanych do każdego środowiska pracy i budżetu. Oprócz napraw zajmujemy się także sprzedażą. Zaczynaliśmy od sprzedaży pomp infuzyjnych. Dziś w swojej sprzedaży mamy kilka wyrobów medycznych wiodących marek. Sprzedajemy pulsoksymetry, kardiomonitory, ktg, KTG. Napisz i zapytaj o cennik.

http://www.gino.waw.pl/lozka-szpitalne
http://www.gino.waw.pl/lozka-noworodkowe
http://www.gino.waw.pl/wozek-opatrunkowy
http://www.gino.waw.pl/fotele-ginekologiczne
Holter ciśnienia
Badanie holterem ciśnienia jest badaniem kardiologicznym. Polega na badaniu czynności elektrycznej serca w długim okresie czasu. Czas badania to minimum 24 h. Dzięki badaniu mamy możliwość wykrycia zaburzeń rytmu serca, zmian niedokrwiennych. Kolejnymi zmianami, które można wykryć dzięki badaniu jest wykrywanie arytmii w pracy serca, które wystąpią w trakcie rejestracji. Wykonując często badania holterem ciśnienia mamy możliwość wykryć przyczynę lub monitorować leczenie chorób kardiologicznych. Zwykłe badanie EKG trwa parę minut i przez ten czas rejestruje się pracę serca. Nie zawsze jednak w tak krótkim czasie udaje się zapisać pojawiające się okresowo w ciągu dnia odchylenia. Nasza korporacja oferuje holtery EKG od 7 lat.

http://www.gino.waw.pl/szafki-przylozkowe
http://www.gino.waw.pl/wozki-do-przewozenia-chorych
http://www.gino.waw.pl/wozek-anestezjologiczny
http://www.gino.waw.pl/wozek-reanimacyjny
http://www.gino.waw.pl/wozek-zabiegowy
Wózek zrobiony jest z aluminium . D200 Został wyprodukowany tak aby gwarantować dobrą wytrzymałość, duży komfortiniewielką ilość parametrów ustawianych pod potrzeby użytkowników w swojej klasie. Wózek wyposażony w koła tylne wypinane na szybkozłączki , wyciągane oparcie nóg , wyciągane i odchylane oparcia łokci za oparcie. A wszystko po to żeby wózek zajmował jak najmniej miejsca oraz można go było przewozić na tylnym siedzeniu auta. Oś kółka tylnego położony w bloku aluminiowym , który umożliwia zmianę środka ciężkości i np. dopasować dla osoby niepełnosprawnej.
Budowa wózka w całości wyprodukowana z aluminium. Waga całego wózka łącznie z kołami oraz podłokietnikami i podnóżkami zaczyna się od 14,3 kilogramów. Ze standardowymi kołami 15,3 kilogramów.
Wytrzymałość wózka 130 kg
Parametry Techniczne:

koła tylne w bloku aluminiowym na szybkozłączce z odblaskami,
opcjaregulacji wysokości siedziska od podłoża,
możliwośćregulacji wysokości podparcia pod łokieć,
możliwośćzmiany kąta płyty podnóżka,
opcjazaadoptowania wózka dla ludz po amputacji kończyn,
odporny na korozję –wykonany z aluminium.
podnóżki ściągane i odchylane na zewnątrz i do wewnątrz.
podłokietniki odchylane za oparcie i wyciągane.

chłodziarka na leki
kardiomonitory
aparat ekg
aparat ktg
defibrylatory
Fotele ginekologiczne JFG3

Istotnym dla nas jest jakość jak i ceny.
Fotel JFG 3 to wysokiej jakościprodukt znajdujący zastosowanie w placówkach medycznych. Jest wykończony z wytrzymałychelementów co daje mu znaczną przewagę na rynku. Klasa wyrobu oraz jego oceny są najlepszą rekomendacją.

holter ciśnienia
Biuro rachunkowe
lampa zabiegowa
ssaki szpitalne
pompy infuzyjne
A dzieje się to za sprawą nieprzepuszczalnej obudowy która nie uwalnia groźnego promieniowania na zewnątrz. Funkcjonowanie lamp opiera się na promieniowaniu UV-C, które ma za zadanie zabijać wirusy, bakterie a także drobnoustroje znajdujące się w powietrzu, na rzeczach i płaszczyznach, a często nawet w wodzie. Dzięki temu czystość mikrobiologiczna w pokojach o zastosowaniu medycznym wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Pamiętajmy iż tego typu lampy znajdują zastosowanie nie tylko w placówkach medycznych. Także hale, fabryki, przemysł farmaceutyczny lub sportowy. Jeśli klient ma wątpliwości jaki typ lampy bakteriobójczej wybrać, powinien zwrócić się do jednej ze specjalistycznych firm trudniących się produkcją lub nawet tylko dystrybucją tych sprzętów.