hotel residence villa ...

...

Hotel Villa Teresa
...
Hall
...
Ristorante
...
Piscina

...

Libuśe

Libuśe

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep internetowy - Aparaty EKG – OFETERIA Łóżka szpitalne

Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep medyczny - Aparaty KTG – OFETERIA Łóżka szpitalne - http://www.lozka-szpitalne.ofeteria.pl
Nasz serwis porusza się z następującymi krokami: Każda aparatura, która do nas trafia jest czyszczona, katalogowana oraz dokładnie oglądana przez wykwalifikowanego serwisanta. Już po piętnastu minutach oględzin, nasi pracownicy wstępnie są w stanie powiedzieć co się zepsuło w Twoim urządzeniu. Troszcząć się jednak o Twoje wydatki oraz sprawność aparatu poświęca jednak więcej czasu na sprawdzenie wszekich usterek. Sporządzany jest dokument kosztorys serwisowy pompy, który dostajesz Ty w celu autoryzacji. Im szybciej odpowiesz - tym szybciej dajesz nam zielone światło do naprawy urządzenia. Czas serwisowy pompy ustalany jest indywidualnie do każdego zlecenia - zgodnie z zapotrzebowaniami klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z waszej strony - jeśli chcesz urządzenie zastępcze, zapytaj, znajdziemy dla Ciebie coś na zastępstwo.
http://www.pulsoksymetr-weterynaryjny.ofeteria.pl/
kardiomonitor weterynaryjny
analizator weterynaryjny
http://www.cena.ofeteria.pl/
http://www.aparatura-medyczna.ofeteria.pl/

Na wszystkie serwisy w naszej firmie udzielamy 3-miesięcznej gwarancji. Zachęcamy do poznania się z dużą ofertą oraz korzystania z usług firmy. Jesteśmy pewni, że pomożeny nawet wysokim wygórowanym wymaganiom. Przeprowadzenie przeglądu potwierdzamy odpowiednimi dokumentami oraz zapisem do paszportów. W naszej działalności wykorzystujemy certyfikowane przyrządy pomiarowe wysokiej jakości. Przeglądy techniczne, i naprawy, przeprowadzamy na terenie całego kraju, przy czym transport doliczany jest w cenę przeglądu.
spirometry
http://www.ssaki-medyczne.ofeteria.pl/
http://www.pompy-infuzyjne.ofeteria.pl/
http://www.aparat-ekg-weterynaryjny.ofeteria.pl/

Zajmujemy się serwisem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego gwarancyjnego oraz po gwarancji, w tym: naprawy, przeglądy, czyszczenie. Ssaki medyczne- szpitalne, zabiegowe, do pracy w domu. Łóżka medyczne, ortopedyczne i proste. Wózki inwalidzkie ręczne i elektryczne. Inhalatory- nebulizatory i inny sprzęt szpitalny i rehabilitacyjny. Urządzenia do ssania pracują bezawaryjnie i nie muszą przechodzić przez wielką konserwacje. Należy kategorycznie uważać na poprawne założenie zatyczki, gdyż psiada ona elektryczne zabezpieczenie przed przelaniem naczynia i zalaniem pompy ssącej płynem.
Gdy obudowa urządzenia ulegnie pobrudzeniu, można ją wyczyścić łagodnym środkiem czyszczącym, lub zdezynfekować. Należy uważać, aby do środka obudowy nie dostał się płyn ani woda. Zapewniamy pełny serwis oraz opiekę nad sprzedawanym przez nas asortymentem medycznym. Jesteśmy licencjonowanym serwisem czołowych producentów sprzętu medycznego.
kardiomonitory
koncentrator tlenu
lampa zabiegowa
Defibrylator Samaritan Trainer 350 szkoleniowy
Niezwykle popularny w obsłudze defibrylator półautomatyczny Samaritan jest doskonałym urządzeniem szkoleniowym i dokładną kopią klasycznego defibrylatora AED Samaritan PAD 350 P. Proste sterowanie prowadzi uczące się osoby przez udawany proces ratunkowy, począwszy od analizy rytmu serca, poprzez defibrylację na procedurze resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Defibrylator półautomatyczny posiada tryb dziecięcy pozwala na udawaną symulację 6-ściu zdarzeń dla różnych poziomów umiejętności, co pokazujeoznacza, że jest idealny do przeprowadzania szkoleń zarówno profesjonalnych ratowników medycznych, jak i osób bez przygotowania ratowniczego.
Każdy człowiek może stanąć przed pomocą udzielenia pierwszej pomocy osobie poszkodowanej w wypadku w zakładzie pracy, na uczelni, na ulicy,jezdni itp. W takiej sytuacji warto posiadać pewną wiedzę w zakresie pomocy czynności ratunkowych. Z poglądem o promowaniu łatwego dostępu do defibrylacji, coraz częściej organizowane są szkolenia, w jakich trakcie uczestnicy mogą przekonać się, czym jest defibrylator ja działa.
http://www.wozek-anestezjologiczny.ofeteria.pl/
http://www.wozek-do-przewozenia-zwlok.ofeteria.pl/
aparat ekg
Stanowisko laryngologiczne SL-1
Fotel laryngologiczny dzięki swojej budowie stanowią znakomite wyposażenie gabinetów lekarskich, szpitalów oraz placówek prywatnych. Solidna konstrukcja pozwala lekarzom na dobre użytkowanie, materiały dobrej jakości stosowane do produkcji pokazują ładny wygląd i proste w utrzymaniu czystości. Obicie fotela jest prosto zmywalna. Podłokietniki wyprodukowane z tworzywa pozwalają na przyjęcie komfortowej pozycji przez pacjenta oraz podtrzymanie się w trakcie badania. Regulacja wysokości siedziska zapewnia komfort pracy osobie przeprowadzającej badanie oraz pacjentowi. Regulowany zagłówek wyprodukowany z pianki poliuretanowej podtrzymuje i uniemożliwia ruszanie głową podczas badania.
http://www.fotele-ginekologiczne.ofeteria.pl/
http://www.lozka-porodowe.ofeteria.pl/
http://www.szafki-przylozkowe.ofeteria.pl/
http://www.wozek-do-przewozenia-chorych.ofeteria.pl/