hotel residence villa ...

...

Hotel Villa Teresa
...
Hall
...
Ristorante
...
Piscina

...

Läszlö

Läszlö

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep internetowy - Aparaty EKG - www.lux.olsztyn.pl

Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Aparaty KTG - www.lux.olsztyn.pl - http://www.lux.olsztyn.pl
W katalogu firmy Euro-Medical figurują również między innymi nowoczesne elektrokardiografy do badania EKG z analizą i interpretacją oraz elektroencefalografy. W roku 2002, dzięki zainwestowaniu w lakiernię proszkową oraz nabyciu kilku maszyn do obróbki metalu, nasza oferta została rozszerzona o meble medyczne oraz poważniejszy asortyment medyczny (ręczne wózki transportowe, łóżka szpitalne).
Z czasem dzięki ambicjom oraz chęci progresu rozpoczęliśmy produkcję jak również sprzedaż stołów do rehabilitacji i wyposażania placówek medycznych.

http://zefir.polecane24.pl
Każde z urządzeń, które znalazły się w naszej ofercie, posiada wips do rejestru wyrobów medycznych. Nasz sprzęt został również umieszczony w rejestrze produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz produktów biobójczych. Nasz firmowy sklep medyczny w Bielsku-Białej, jest on dobrą okazją aby osobiście poznać asortyment firmy. Dużą część naszej produkcji eksportujemy do Francji czy Angli. Wysoka jakość naszych produktów potwierdzają także nasze nagrody, wyróżnienia czy certyfikaty. Początkowo nasza oferta obejmowała tylko dziesięć modeli asortymentu, by w roku 2019 zwiększyć się do ponad 500 produktów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując sprzęt również na indywidualne zamówienia.

http://www.lux.olsztyn.pl/fotele-ginekologiczne
http://www.lux.olsztyn.pl/lozka-porodowe
http://www.lux.olsztyn.pl/szafki-przylozkowe
http://www.lux.olsztyn.pl/wozki-do-przewozenia-chorych
http://www.lux.olsztyn.pl/wozek-anestezjologiczny
Firma Aparatury Medycznej korzystając z wieloletniego doświadczenia w tworzeniu kardiotokografów oraz detektorów tętna płodu postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i rozszerzyć ofertę świadczonych usług napraw w zakresie naprawy oraz regeneracji głowic {ultradźwiękowych oraz TOCO. Jako jeden z liderów w produkcji ultradźwiękowych urządzeń do monitorowania tętna płodu, posiadamy wysoką wiedzę oraz doświadczenie, które udowadnia i pozwala naprawić uszkodzonia głowic ultradźwiękowych oraz DOP.

http://www.lux.olsztyn.pl/wozek-reanimacyjny
http://www.lux.olsztyn.pl/wozek-zabiegowy
http://www.lux.olsztyn.pl/fotele-zabiegowe
http://www.lux.olsztyn.pl/fotele-do-dializ
http://www.lux.olsztyn.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok
Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją rynkową. Dysponujemy wysoko wykszatałconą załogę pracowniczą. Dzięki efektywnej pracy zespołowej oraz pracy na wysokim poziomie coraz więcej instytucji jest szczęśliwych z pomocy naszych sprzedawców i serwisantów. Rozwijając się ciągle poszerzamy naszą ofertę sprzedaży i serwisu. Nasi handlowcy to gwarancja fachowości usług czego dowodem może być nasze wieloletnie doświadczenie. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak również wielkich firm i niepublicznych służby medycznej.

http://www.lux.olsztyn.pl/wozki-transportowo-kapielowe
http://www.lux.olsztyn.pl/szafy-lekarskie
http://www.lux.olsztyn.pl/stojak-na-kroplowke
http://www.lux.olsztyn.pl/fotel-do-chemioterapii-i-hematologii
http://www.lux.olsztyn.pl/asystory-medyczne
Prowadzimy sprawny serwis podczas gwarancji oraz pogwarancyjny oraz możliwość dostępu do części zamiennych. Zakupienie aparatu w naszej firmie nie kończy się na zawarciu transakcji. Sprzęt, który Państwo nabywacie jest darmowo dowożony przez naszych serwisantów na wskazane miejsce i tam montowany. Następnie wdrażamy system oraz przeprowadzamy szkolenie personelu. Serwisańci są do Państwa kontaktu, aby móc zapewnić dobrą i sprawną pomoc w przypadku naprawy, awarii lub konserwacji użytkowanego sprzętu.
http://www.lux.olsztyn.pl/fotele-do-pobierania-krwi
http://www.lux.olsztyn.pl/stol-zabiegowy
http://www.lux.olsztyn.pl/parawan-lekarski
http://www.lux.olsztyn.pl/kardiomonitory">http://www.lux.olsztyn.pl/kardiomonitory
http://www.lux.olsztyn.pl/aparat-ekg
http://www.lux.olsztyn.pl/aparat-ktg
http://www.lux.olsztyn.pl/defibrylator
http://www.lux.olsztyn.pl/koncentrator-tlenu
Klient otrzymuje fachową obsługę oraz doradztwo - od szpitali publicznych do praktyk prywatnych a liczne usługi proponujemy w konkurencyjnych cenach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby nawiązać współpracę. Zajmujemy się sprzętem medycznym od roku2002 w szczególności ciśnieniomierzami, inhalatorami, holterami oraz inną aparaturą medyczną profesjonalną i do użytku domowego. Jesteśmy w stanie sprawdzić pod względem wiarygodności pomiaru każdy aparat i w miarę dostępności części skutecznie go naprawić. Zarządzamy działalnością tylko wysyłkową, dojeżdżamy w przypadku większych zamówień tylko na terenie Polski. Wychodzimy frontem do klienta oraz proponujemy tanie rozwiązania wysyłek – koszt najtańszej wysyłki wynosi 8 zł.

http://www.lux.olsztyn.pl/chlodziarka-farmaceutyczna
lampy zabiegowe
spirometry
ssaki medyczne
Do Państwa pomocy służą przeszkoleni inżynierowie z doświadczeniem w naprawie sprzętu szpitalnego. W trosce o nieprzerwaną pracę sprzętów medycznych proponujemy szpitalom, gabinetom prywatnym oraz innym placówkom medycznym kompleksowy serwis aparatur medycznych. Fachowo i rzetelnie naprawiamy ultrasonografy, rezonanse,aparaty KTG, tomografy i inne urządzenia medyczne, wymagające ciągłego działania. Klientom korzystającym z serwisu urządzeń szpitalnych zapewniamy szybką reakcję na zgłoszenia i fachowe zrobienie prac serwisowych przez doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów.
pompy infuzyjne
pulsoksymetry